Hvězdy na starorůžové

590,00 Kč
S DPH

Podložka do kočárku

Počet
Na skladě není dostatek produktů

account_circleDoporučit známému
Hvězdy na starorůžové

Hvězdy na starorůžové

Podložka do kočárku

 


Podložka do kočárku je šitá s láskou, ručně a pečlivě, proto je každý kus originál. Výplň tvoří studená pěna která je vyráběna za studena a za přítomnosti vody. Při výrobě se nepoužívá formaldehyd, ani jiné škodlivé látky. Vyznačuje se vysokou pevností a pružností. Podložky z kvalitní studené pěny jsou tuhé. Významnou vlastností studené pěny je její vzdušnost, díky níž podložka snadno odvětrává absorbovanou vlhkost, čímž omezuje výskyt roztočů, kteří potřebují k životu a množení vlhké prostředí. Studená pěna má dále díky své pevnosti velmi dlouhou životnost a vynikající ortopedické vlastnosti.

Doteková vrstva je ze 100 % bavlny – z bavlněného plátna. Jde o materiál pevnější, nepružný, ale příjemný bez příměsí. Na zadní straně podložky je použito froté (80 % bavlna – líc a 20 % PES – rub). Tento materiál je vynikající na horké letní dny, dítě se na takové podložce méně potí, materiál odvádí vlhkost a saje pot.

U nožiček je použit softshell – materiál, který velmi snadno očistíte vlhkou textilií a nebudete muset při každém znečištění prát celou podložku. Navíc je tato plocha opatřena autorským reflexním motivem, který dnes patří mezi běžné bezpečnostní prvky. Navíc dodává našim podložkám jedinečnost a originalitu. S reflexním motivem budete vidět – obrázek odráží světlo.

Všechny naše podložky jsou použitelné celoročně, každý materiál nabízí určité výhody pro jednotlivá roční období, ale rozhodně nebude děťátku zima od zad ať se rozhodnete pro kteroukoliv kombinaci materiálů.

U každé podložky uvidíte rozměry výrobku.

Přeměřte svůj kočárek před zakoupením podložky.
Podložky máme vyzkoušené v kočárcích: Valco snap4, valco snap tailor made – včetně provedení sport, britax motion, britax agile. U některých typů kočárků je potřeba došít speciální otvory na pásy (valco trend apod.). Vy znáte svůj kočárek, pokud vidíte, že na podložce je potřeba něco doopravit, napište nám to v poznámce při objednání podložky.

366

Parametry

Období
Jaro
Léto
Podzim
Zima
Barva
Baby růžová
starorůžová
Černá
Materiál
Froté
Softshell
Studená pěna
Teplákovina
Materiálové složení
42% Bavlna, 21% PES, 37% Polyuretan
Rozměry výrobku
91 x 41 cm
Údržba
Nebělit
Nesušit na přímém slunci
Nesušit v bubnové sušičce
Nežehlit
Praní na 30°C