Květiny

487,60 Kč
S DPH

Podložka do kočárku

Počet
SKLADEM

account_circleDoporučit známému
Květiny

Květiny

Podložka do kočárku

 

Podložka do kočárku je šitá s láskou, ručně a pečlivě, proto je každý kus originál. Výplň tvoří studená pěna která je vyráběna za studena a za přítomnosti vody. Při výrobě se nepoužívá formaldehyd, ani jiné škodlivé látky. Vyznačuje se vysokou pevností a pružností. Podložky z kvalitní studené pěny jsou tuhé. Významnou vlastností studené pěny je její vzdušnost, díky níž podložka snadno odvětrává absorbovanou vlhkost, čímž omezuje výskyt roztočů, kteří potřebují k životu a množení vlhké prostředí. Studená pěna má dále díky své pevnosti velmi dlouhou životnost a vynikající ortopedické vlastnosti.

Podložka je oboustranná a každá strana nabízí výhody pro odlišná roční období. Na jedné straně podložky je použito froté (80 % bavlna – líc a 20 % PES – rub). Tento materiál je vynikající na horké letní dny, dítě se na takové podložce méně potí, materiál odvádí vlhkost a saje pot. Na druhé straně podložky je použit fleece (100 % PES), je vhodný na chladnější dny, je hřejivý, výborně izoluje a drží teplo. Má antipeelingovou úpravu – neměly by se na něm tvořit žmolky.

U nožiček je použita kočárkovina v atraktivním designu – materiál, který velmi snadno očistíte vlhkou textilií a nebudete muset při každém znečištění prát celou podložku.

U každé podložky uvidíte rozměry výrobku.

Přeměřte svůj kočárek před zakoupením podložky.
Podložky máme vyzkoušené v kočárcích: Valco snap4, valco snap tailor made – včetně provedení sport, britax motion, britax agile. U některých typů kočárků je potřeba došít speciální otvory na pásy (valco trend apod.). Vy znáte svůj kočárek, pokud vidíte, že na podložce je potřeba něco doopravit, napište nám to v poznámce při objednání podložky.

74

Parametry

Období
Jaro
Léto
Podzim
Zima
Barva
Fuchsiová
Růžová
Materiál
Fleece
Froté
Kočárkovina
Studená pěna
Materiálové složení
49% PES, 35% Polyuretan, 16% Bavlna
Rozměry výrobku
91 x 41 cm
Údržba
Nebělit
Nesušit na přímém slunci
Nesušit v bubnové sušičce
Nečistit chemicky
Nežehlit
Praní na 30°C

Mohlo by vás také zajímat